Weisser Riese prací gel Universal XXL 5l - 100 praní

Z Německa
Weisser Riese prací gel Universal XXL 5l - 100 praní
Weisser Riese prací gel Universal XXL 5l - 100 praní
Kód zboží 903911
Skladem Dodání do týdne
Váha 7
   
Cena 540.00 Kč
   
 ks

Weisser Riese gel Universal, 100 pracích dávek

Prací gel Weisser Riese Universal je vhodný pro praní bílého a stálobarevného prádla. Velmi oblíbený  Weisser Riese německý prací gel vás nezklame. Weisser Riese prací gel XL vypere zaschlé fleky již při nízkých teplotách.Weisser Riese kraft gel je prací gel, který navíc krásně voní.

Chrání barvy textilií, vaše prádlo bude vypadat déle jako nové. Prací gely Weisser Riese gel na 100 PD  praní jsou velmi oblíbené po celém Německu již mnoho let. Německo je hlavní odbytiště tohoto pracího gelu, který se nezastaví před žádnou skvrnou, mastným flekem nebo nečistotou od ovoce (borůvek, jahod, malin) nebo čokolády či marmelády.

Weisser Riesse Universal 100 PD je velmi účinný na všechny typy mastných skvrn. Prací gel Weisser Riese Universal 100 PD rovněž obsahuje speciální formuli, která chrání vaši pračku před vodním kamenem a usazeninami.

Weisser Riese gel 100pracích dávek / 5 litrů

Praní 20-95°C.

Dovezeno z Německa

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím