Vizir Gama Univerzální prací prášek 3,250 kg 50 praní

NOVINKA
Vizir Gama Univerzální prací prášek 3,250 kg 50 praní
Vizir Gama Univerzální prací prášek 3,250 kg 50 praní
Kód zboží 901793
Skladem
   
Cena 200 Kč
   
 ks

VIZIR Gama 3v1 univerzální prášek na praní na 50 praní

Nové kompaktní balení s novým složením prášku! Vizir GAMA Universal prášek je původní německý, vysoce koncentrovaný prostředek na mytí bílého a barevného prádla. Rozsah teplot 20 - 95 stupňů. 50 pracích dávek.

  • Nyní formule 3 v 1 vám zaručuje trojitou dávku v jednom prášku: perfektní čistota prádla po každém mytí, nádherná vůně svěžesti a ušetřené peníze. Výrobce Procter & Gamble. Nesporné výhody nového prášek Vizir Universal: Díky svému jedinečnému složení poskytuje zasněženou bělost bílému prádlu, zatímco barevnému prádlu zanechá intenzitu a hloubku barev. Vizir prášek účinně myje odolné nečistoty již při teplotě 20 C tak šetří energii a chrání životní prostředí. Dokonale odstraní obtížné skvrny bez předpírky a je cenově dostupný pro každou domácnost. Příjemná vůně prášku zanechává na oblečení svěží vůni po velmi dlouhou dobu. Díky speciálnímu složení změkčuje vodu a chrání tak vaši pračku. Teplota praní od 20 C do 95 C. Vizir Universal prášek je vynikající produkt, dobře známý a uznávaný po celém světě. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.
  • Výrobce: BLUESUN

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím