PERSIL prací kapsle DISCS 4v1 Deep Clean Plus Regular 22 praní

PERSIL prací kapsle DISCS 4v1 Deep Clean Plus Regular 22 praní
PERSIL prací kapsle DISCS 4v1 Deep Clean Plus Regular 22 praní
Kód zboží 904249
Skladem
   
Cena 140.00 Kč
   
 ks

Persil DISCS 4v1 - Kapsle na praní pro perfektní výsledek i při nízkých teplotách

Kapsle na praní Persil zajistí dokonalou a hygienickou čistotu vašeho prádla. Odstraňují i ty nejodolnější skvrny a zároveň jsou šetrné k oblečení. Každá ze čtyř komor kapsle obsahuje účinný prací prostředek pro perfektní výsledek ve všech hlavních kategoriích - odstranění skvrn, dlouhodobá svěžest, rozjasnění barev a péče o textilní vlákna. Jednoduše vložte kapsli do bubnu pračky a nechte se mile překvapit. Díky technologii Deep Clean Plus, prací prostředek v kapsli efektivně odstraňuje i odolné skvrny tím, že proniká hluboko do textilních vláken. Pomocí Active Fresh efektu si vaše oblečení udrží dlouhotrvající svěží vůni čerstvě vypraného prádla. Prací prostředek v kapslích navíc pečuje o textilní vlákna a udržuje barvy zářivé. Kapsle Persil 4 in 1 Discs jsou účinné i při praní na nízké teploty: už od 20 °C.

Chrání nejen vaše oblečení, ale i planetu: Kapsle na praní Persil dodáváme ve 100% recyklovatelném obalu, který šetří životní prostředí.

Persil už více než 100 let vyrábí vysoce kvalitní prací prostředky, díky kterým barvy neblednou a bílé oblečení září. Naše oddanost řemeslu z nás udělala značku, kterou si lidé spojují s kvalitními výrobky a spolehlivými výsledky. Chceme i nadále vítězit nad odolnými skvrnami - a zároveň se chovat šetrně k naší planetě.

Výhody produktu:

- Perfektní čistota i při nízkých teplotách
- Účinné odstranění skvrn
- Dlouhotrvající svěžest
- 100% recyklovatelná krabička*

Abychom nezatěžovali životní prostředí, dodáváme kapsle ve 100% recyklovatelném balení*.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím