Giana žampiony krájené 425 ml

Giana žampiony krájené 425 ml
Giana žampiony krájené 425 ml
Kód zboží 903434
Skladem Dodání do týdne
   
Cena 25.00 Kč
   
 ks

POPIS PRODUKTU

Žampiony jsou v české kuchyni nejoblíbenější houbou a není tomu tak náhodou, mají jemnou chuť a hodí se do mnoha pokrmů tuzemské i zahraniční kuchyně. Konzervované a sterilované houby. Hmotnost pevného podílu 200 g.O výrobciTy nejlepší tuňáky, sardinky, šproty, makrely a sledě pod značkou Giana dodává na český trh společnost Gaston. Kromě ryb od světových producentů z Islandu, Thajska, Filipín, Španělska nebo Peru nabízí také nepřeberné množství nejkvalitnějšího konzervovaného ovoce a zeleniny ze 4 světových kontinentů.  DoporučeníZajímavá je kombinace žampionů a slaných palačinek a omelet. Vyrobíte z nich výborné pomazánky, krémy a třeba i žampionovou omáčku.

SKLADOVACÍ PODMÍNKY

Uchovejte v suchu a mimo dosah slunečního záření. Po otevření ihned spotřebujte.

SLOŽENÍ

Země původu Nizozemsko: žampión dvouvýtrusý (agaricus bisporus), pitná voda, jedlá sůl, regulátor kyselosti E330, antioxidant E300 Země původu Čína: žampion zahradní (agaricus hortensis), pitná voda, jedlá sůl, regulátor kyselosti: E330, regulátor kyselosti E330 V závislosti na dodavateli se může lišit složení.

ALERGENY

Oxid siřičitý a siřičitany

Ano

VÝROBCE

GASTON, s.r.o., Kvítková 4703, 760 01 Zlín, ČR

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím