Elkos Baby dětský mycí a čistící gel 500 ml

Elkos Baby dětský mycí a čistící gel 500 ml
Elkos Baby dětský mycí a čistící gel 500 ml
Kód zboží 900962
Skladem Dodání do týdne
   
Cena 82 Kč
   
 ks

Elkos Baby dětský mycí a čistící gel 500 ml

Vynikající dětský sprchový gel pro jemnou dětskou pokožku a vlasy. Díky velmi jemnému složení bez mýdla s pšeničným proteinem je k pokožce velmi šetrný. S vysoce hodnotnými látkami jako je allantoin a extrakt heřmánku pečuje a uklidňuje citlivou dětskou pokožku. Chrání před vysoušením. Mohou používat také dospělí s citlivou pokožkou.

  • bez mýdla s pšeničným proteinem
  • s alantoinem a extraktem z heřmánku
  • bez barviv a živočišných složek

Obsah: 500 ml. Vyrobeno v Německu.

O značce Elkos

Kosmetika a drogerie značky Elkos patří k těm nejkvalitnějším na Německém trhu. Jedná se o vlastní značku koncernu Edeka. V sortimentu Elkos nalezneme vše potřebné pro rodinu. Elkos sází především na kvalitu, všestrannost a dostupnost sortimentu. To vše se snaží zákazníkům nabízet za velmi rozumné ceny. Mezi běžnými zákazníky je tato značka v Německu velmi rozšířena a oblíbena. Není proto  divu, že se jedná v současné době o jednu z nejrychleji rostoucích značek v oblasti drogerie a kosmetiky na německém trhu.  

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím