Dash Pulver prací prášek Alpen Frische 18 pracích dávek

Dash Pulver prací prášek Alpen Frische 18 pracích dávek
Dash Pulver prací prášek Alpen Frische 18 pracích dávek
Kód zboží 901152
Skladem Dodání do týdne
   
Cena 99 Kč
   
 ks

Kvalitní prací prášky z Německa Dash Alpen Frische , 18 pracích dávek

Prací prášky z Německa Dash Alpská svěžest 18 PD jsou jedny z nejvíce oblíbených pracích prášků v Německu. Protože jeden z nejlepších pracích prášků Dash Alpen Frische působí hluboko ve vláknech textilií, spolehlivě odstraní všechnu nečistotu, včetně zaschlých skvrn a fleků.

Dash je vynikající prací prášek z Německa. Ideální a vhodný prací prášek na bílé a stálobarevné prádlo. Usnadněte si domácí práce s kvalitním, německým pracím práškem Dash Alpen Frische 18PD. V oblíbeném pracím prášku Dash Alpen Frische 18 PD je použita jedinečná čistící formule. Nezávislé testování, diskuse a recenze od pravidelných uživatelů špičkových a účinných pracích prášků Dash potvrzují jejich extrémní účinnost a efektivitu při praní obzvláště špinavého prádla.

S německým práškem na praní Dash je praní zábava. Dash jsou jedny z nejlepších pracích prášků z Německa. Dash prací prášky patří mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější zboží z Německa, které Vám usnadní praní.

Dash Alpen Frische patří mezi nejlepší prací prášky z Německa, které jsou příjemně voňavé. Účinný a přitom levný prací prášek na praní prádla a oblečení s výbornými recenzemi a skvělým umístěním v nezávislých testech. Kvalitní prací prášek z Německa pro dokonale čisté prádlo vyčistí prádlo důkladně do hloubky vlákna a odvede dokonalou práci. Efektivní a levné prací prášky z Německa Dash by neměly chybět v žádné domácnosti kde jsou děti. 

Velmi vynikající prací prášek Dash Alpen Frische na velmi znečištěné, špinavé prádlo a oblečení s báječnou a svěží vůní. Tyto nejlepší a účinné voňavé prací prášky z Německa Dash Alpen Frische od značkového výrobce Vám ušetří práci a z prádla a oblečení dokonale odstraní i velmi zašlé a zažrané skvrny a nečistoty a zbaví prádlo nepříjemného zápachu. Kvalitní německé prací prášky Dash Alpen Frische jsou vyrobeny pro pravidelné a opakované používání. Nepatrné množství pracího prášku Dash Alpen Frische nasypete do odměrky a potom do zásobníku v pračce. Po smíchání prášku s vodou vznikne silný tekutý koncentrát s neuvěřitelně čistícím účinkem a prádlo je dokonale čisté. Silný účinek pracích prášků z Německa je pověstný a testy, diskuse, recenze a zkušenosti uživatelů to jenom potvrzují. Dávkování pracího prášku Dash Alpen Frische je uvedeno na každém boxu, obalu pracího prášku. Pro manipulaci s práškem je vhodná a ideální odměrka. Balení pracích prášků Dash Alpen Frische je snadno skladovatelné a obal je pevný. Německo je známé prodejem profesionálních pracích prášků s perfektním účinkem.

Balení pracích prášků Dash Alpen Frische: 18 pracích dávek

Pozor:

Může způsobit těžké poškození očí.

Při dlouhém působení zničí vodní organismy.

Může způsobit podráždění pokožky.

Ihned kontaktujte lékaře.

K odstranění přípravku použijte hodně mýdla a tekoucí vody.

Při doteku s pokožkou okamžitě odložte všechno kontaminované oblečení.

Při spolknutí okamžitě vypláchněte ústa a kontaktujte lékaře. Nevyvolávejte zvracení.

Při kontaktu s očima vyplachujte několik minut pod tekoucí vodou.

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím